Recenze Cemio

• Složení
  • Hustota masti
  • Tvar tuby
  • Popis použití

Tuto mast jsem použil jako prevenci před sportováním,na prohřátí svalů,hlavně lýtka,achilovka a potom i po sportu na bolavé rameno.Má příjemnou klasickou masážní vůní,je velice dobře roztíratelná a její účinek mi zdál velmi rychlý a regenerace po sportu byla podle mě rychlejší a příjemnější.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Svěžest
  • Chladivost
  • Vstřebatelnost
  • Nelepí, není mastná

Kamzíkovu konopnou mast chladivou určitě vřele doporučím. Předčila naše očekávání
Dobře se roztírá, příjemně chladí (docela dlouhou dobu), má příjemnou svěží vůni. Dobře a rychle se vstřebává. Není mastná, nelepí a nedělá žmolky na kůži.
Účinek je poznat hned, příjemně osvěží a uvolní.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Roztiratelnost
  • Nemastí
  • Nedělá žmolky
  • Rychlý účinek

Hřejivou konopnou mast kamzík vřele doporučuji.
Příjemně voní, dobře se roztírá, není mastná a nedělá žmolky na kůži. Nelepí.
Opravdu prohřeje a uleví bolavým svalům. Pomohla mě i partnerovi.
Velikost balení je dostatečná. Po aplikaci nezapomenout umýt ruce.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzka

• Účinnost
  • Dobře saje
  • Balení
  • Dostupnost

Pěkné balení,dobře se roztírá.Po chvilce příjemně chladí.Na nohy super okamžitá úleva krásně voní a zároveň protáhne nos.Pri mém zaměstnání kde jen chodím nebo stojím je tato mast úžasná pomoc.jsem ráda za tuto zkušenost a hlavně rychlý účinek oproti jiným značkám co jsem vyzkoušela

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzka

• Balení
  • Účinnost
  • Příjemné chlazení
  • Vůně

Pěkně balení,rychlá účinnost od bolesti Používám hlavně na nohy a je to příjemná úleva.hned hřeje proti jiným značkám pociťují úlevu.Pri mém zaměstnání kde převážně stojím opravdu pecka.dobre se roztira a příjemně voní a zároveň protáhne nos.doporucuji

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• obal
  • vůně
  • účinek
  • velikost

Cemio Kamzíkova konopná mast hřejivá skvěle prohřeje zatuhlé klouby, bolavé a přetížené svaly a relaxuje unavené končetiny. Velmi dobře se vstřebává, snadno se aplikuje a nezanechává stopy na oblčení, super vhodná pro každodenní použití, plně dopořučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• vune
  • účinek
  • velké balení

Cemio Kamzíkova konopná mast chladivá mne velmi příjemně potěšila, jemná ale přitom intenzivní vůbě bylinek, efekt uvolnění svalů a kloubů nastupuje velmi záhy po ošetření, velmi snadno a rychle se vstřebává a je účinná., dobré je ji mít kdykoliv po ruce, predevším po větší záteží

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• chladivý efekt dlouhotrvající
  • příjemná vůně

Silná konopná mast s bylinkami, která dokáže chladit opravdu dlouhou dobu,. Pomáhá při bolestech zad, krční páteře po dlouhém sezení. Příjemná a dlouhotrvající vůně. Mast se rychle vstřebává a nezanechává žádné bílé fleky. Mast mohu doporučit všem, co mají problémy se zády atd.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• příjemná vůně
  • hřejivost

Konopnou bylinnou mast mohu doporučit všem, kteří mají bolavá záda a klouby, po použití přináší úlevu od bolesti. Mast má příjemnou konzistenci, která se krásně roztírá a rychle se vstřebá do kůže, nezanechává bílé stopy. Hřejivost je tak akorát příjemná.

Ověřený zákazník Testuj.to Irena

• hezké balení

Kamzíkova konopná mast chladivá je příjemně voňavá bylinná mast, která se dobře dávkuje, roztírá a dobře se vstřebává. Má příjemný chladivý efekt. Jako vášnivý cyklista doporučuji před jízdou namasírovat nohy, po jízdě je super použít Kamzíkovu mast hřejivou.

Ověřený zákazník Testuj.to Irena

• skvělě funguje
  • praktické balení

Kamzíova konopná mast hřejivá je v praktickém balení, dobře se aplikuje a roztírá. Krásně prohřeje a uvolní namožené svaly. Doporučuji všem cyklistům po delší trase krásně prohřeje unavené nohy, je to opravdu super uvolnění. Mám ráda vůni těchto bylinných mastí.

• Úžasnà chladivá síla
  • Velký objem tuby
  • Krásné balení
  • Opravdu odstraní bolest, nejenom pouze zmírní
  • Rychle se vstřebává
  • Krásně se rozetírá
  • Mast je úžasná, nemá žádné negativa

Cemio Kamzíkovou mast chladuvou jsem si oblíbila hned po prvním použití pro její úžasný chladivý efekt, který všichni, kteří si mast zakoupí ocení hlavně v teplém letním období. Ale nejvíce úžasné je, že silná bolest kolena, která mě provázela několik měsíců úplně vymizela. Účinek této masti byl dlouhodobý, za týden jsem koleno namazala znovu i když bolest už zdaleka nebyla tak intenzivní. Pak úplně vymizela. Tuhle mast prostě miluji a doporučuji všem, co trpí na bolesti, je prostě úžasná. Žádný reklamní trik. Také má krásný obal a velký objem, vydrží vám delší dobu a je jí dost pro celou rodinu.

• Chladivy účinek
  • Roztírání
  • Praktické zavíráni

Chladivý účinek masti je úžasný ještě v těchto parných dnech. Krásně se roztírá a zchladí klouby a svaly. Pomáhá od bolesti v lokálním místě použití. Má příjemnou svěží vůni. Po pravidelném používání se cítím aktivnější. Nebolí mě celý tělo a klouby nejsou tak ztuhlé.

• Příjemná vůně
  • Hřejivá
  • Dobré roztírání

Hřejivá mast se velmi dobře roztírá a vmasíruje do kůže. Prakticky zavíratelná pro opakované použití. Vhodná na cesty. Po rozmasírování krásně prohřeje tělo a uvolní ztuhlé klouby a svaly. Ulevuje od bolesti v místě použití. Po používání se cítím aktivnější a plný síly bez bolesti.

• Konzistence

Velmi příjemná mast na prohřátí .Pro mě velký pomocník na mou problematickou krční páteř a když je mi chladno namažu si pro zahřátí stehna i ruce.. Hřejivý efekt je dostačující.Jinak je velice příjemný, dobře se vstřebává a nelepí.Koupila bych si znova .

• Krásný design
  • Velký objem
  • Rychlá úleva od bolesti a svalového vypětí
  • Silná hřejivá schopnost
  • Žádné

Cemio Kamzíková konopná mast hřejivá mi pomohla uvolnit scalové napětí nohou a ulevila od bolesti zad. Má příjemnou vůní, lehce se roztírá a má opravdu silný hřejivý efekt. Jsem s ní naprosto spokojená. Velké plus je krásný design, mast má velmi hezký obal a velký objem, používám ji každodenně a ještě pořád mám polovinu tuby. Vyzkoušela jsem mast na bolavé a těžké nohy a ba bolavá záda a účinek masti mě velmi příjemně a mile překvapil. Zakoupení Cemio Kamzíkové hřejivé masti všem vřele doporučuji.

Zakoupeno v Testuj.to

• Konečně fungující mast, která za něco stojí.

Chladivá mast, která opravdu ochladí a pomůže od bolesti. Dlouho trvající účinek, až mě to samotnou překvapilo. Rychle se rozetře a nejsou špinavé ruce. Příjemná vůně. Konečně TOP výrobek, který za něco stojí. Používáme celá rodina a s kamzíkem všude na cestách.

Zakoupeno v Testuj.to

• Roztírání, vůně a hlavně opravdu funguje. Manžel jako fotbalista má porovnání oproti jiným výrobkům a tento je opravdu TOP.

Hřejivá mast opravdu hřeje a chladivá opravdu chladí. Konečně mast, která funguje a za něco stojí. Používáme celá naše rodina a nemůžeme si více vynachválit. Úleva od bolesti prakticky okamžitá, dobře se vstřebává. Můžeme jenom doporučit. Konečně TOP výrobek.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• chladivý efekt
  • příjemná bylinková vůně
  • téměř okamžitá úleva
  • snadné roztírání
  • nežmolkuje na kůži
  • nešpiní prádlo
  • přírodní složení
  • pro někoho může ihned po nanesení štípat, ale ten pocit je chvilkový

Loni mě srazilo auto a doposud mám namožené svaly, klouby, rameno, bedra a šíji. Vyzkoušela jsem několik přípravků a jsem velmi ráda, že mě bylo umožněno testování na mast Cemio Kamzík chladivá, která mi opravdu moc pomáhá na tato kritická místa, po měsíční aplikaci cítím velké zlepšení i po psychické stránce. Mast se hezky roztírá, nezanechává na kůži žmolky, nešpiní prádlo, obzvláště v těchto vedrech krásně zchladí, působí celý den, má příjemnou bylinkovou vůni. Dříve jsem ji dávala 3-4x denně a teď stačí jednou. Ráda si ji koupím a všem doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• příjemně voní
  • hřejivý pocit
  • přírodní složení
  • uvolňuje stěžejní oblasti
  • kdo není zvyklý, ze začátku pálí, ale dá se to snést

Hodně pracuji na zahrádce a také mě srazilo před půlrokem auto a hřejivá mast mi moc pomáhá na bederní oblast, krk, šíji a kolena, na pár hodin utlumuje bolest a krásně prohřeje hlavně bedra, to je opravdu pro mě úleva a balzám. Mast se lehce roztírá, nežmolkuje, nešpiní prádlo, má příjemnou bylinkovou vůni a zkoušel ji i manžel a také si liboval hlavně to prohřátí svalů a kloubů. Za mě je ze začátku pálivá, ale dá se to snést a pak nastane příjemný pocit prohřátí. Kdo má problémy se svaly, klouby, tak přípravek doporučuji.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25